KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16283201

nr 1628 3201

Pastell

Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, daterad -97. Bildmått: 99x69 cm, yttermått inklusive ram: 118x87 cm

Utrop:

500 kr

måndag 17 juni 2024
kl 18:24:45